ďťżEmpire: Total War – The Warpath

Ensis - 22-09-2009 18:38
5 nowych stronnictw do grania

Graj w nowej Kampanii Warpath lub w multiplayer jako jedno z 5 nowych stronnictw Indian amerykańskich w Empire: Total War, w tym Irokezów, Huronów, Indian Równin, Pueblo i Czirokezów.

Rozszerzone Terytoria Ameryki Północnej

Nowa, bardziej szczegółowa Mapa Kampanii Północno-amerykańskiej zawiera nowe regiony i nowe dane początkowe.

Nowy jednostki elitarne

Dowodź nowymi jednostkami elitarnymi, specyficznymi dla każdego ze stronnictw Indian amerykańskich, w tym Wojownicy Elitarni Irokezów, Żołnierze Psy Czejenów, Wojownicy Zwiadowcy Navajo i wielu innych.

Agenci Szaman i Zwiadowca

Dwa nowe typy agentów - Penetruj terytorium wroga dzięki nowej jednostce Szaman i sabotuj przeciwnika dzięki sprytowi Zwiadowcy.

Nowe technologie plemienne

18 nowych technologii plemiennych, w tym Lek Ducha, Zew Dziczy i Chodzenie we Śnie, tworzą całkiem nowe drzewo technologii plemiennych.

Nowe cele

Nowe cele wygrywające dla każdego ze stronnictw. Filmik:http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=12323
Artykuł:http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86...wiedziany.html

Micha - 13-10-2009 15:43
Pewnie będzie kosztować jedynie 149,99 zł. Wiadomo jaka będzie dystrybucja, i czy bedzie wersja PL?Thomas - 13-10-2009 15:47
Typowe lenistwo i ignorancja.
Widać odpalić google i dowiedziedzieć się, że to tylko DLC za 6.99 euro (steam) to już problem dla niektórych. Tak samo wejście na stronę steama i sprawdzenie języków. Też problem, że hej :stop:.Raferti - 02-11-2009 13:59
Oj już dawno nie byłem w temacie TW i ominęły mnie te dodatki...
W sumie w porównaniu do ceny za tylko dodatkowe jednostki, które w przypadku 2 takich pakietów, a więc:

Total War™ - Special Forces Units & Bonus Content za 1,99 €
oraz Empire Total War: Elite Units of the West za 2,49 €

na które to się nie zdecydowałem, to ta cena nie wydaje się tragiczna biorąc pod uwagę, że jest z tego co opisują większa mapka (terytoria w kampanii północnoamerykańskiej) i dodatkowo można grać nowymi nacjami... co prawda w momencie kiedy jest mod na odblokowanie nacji, można zastanawiać się częściowo nad sensem powyższych, ale po 1sze dodatek The Warpath daje więcej niż tylko odblokowanie nacji, po 2gie jednak co oryginalne dodatki, to oryginalne... przynajmniej w mojej opinii.

Może dzięki powyższemu zacznę grać na nowo w E:TW, chociaż w sumie te całe płatne dodatki można podsumować tak, że "pstrykać się patchami w postaci dodatków" nauczyli się chyba od Paradoxu... byle co, a płatne... bo kiedyś to dodatek z serii TW, był naprawdę dodatkiem.

No ale takie czasy, najpierw wydoić na bzdetach w postaci jednostek, później mapka i parę grywalnych nacji, a później z 6 dodatków konkretnych, okraszonych dodatkowo płatnymi mniejszymi w międzyczasie.

doomtrader - 05-11-2009 12:19
Sa już jakieś wrażenia z gry w dodatek?Ensis - 05-11-2009 19:25
CD Projekt, polski wydawca Empire: Total War przygotowuje ciekawą niespodziankę dla wszystkich fanów tej popularnej gry strategicznej. Niedługo do sklepów trafi pudełkowa wersja zawierająca dodatek Warpath oraz kilka innych bonusowych materiałów.

Bonusowy krążek pojawi się w sklepach 27 listopada tego roku. Poza dodatkiem Warpath, dostępnym do tej pory wyłącznie w platformie Steam, będzie również zawierał mniejsze, wydane niedawno rozszerzenie – Elite Units of the West, które do gry wprowadza 14 nowych jednostek, zarówno podczas zabawy dla pojedynczego gracza, jak i w trybie multiplayer.

Cena dodatku ma wynosić 19,99 PLN, co w porównaniu z kwotami jakie trzeba zapłacić za oba rozszerzenia w wersji elektronicznej, jest ofertą dość atrakcyjną. Przypomnijmy, że Warpath na Steamie kosztuje 10 dolarów, a paczka dodatkowych jednostek 3,5 dolara. Bonusowe wydanie mają uzupełnić zestawy filmów i materiałów graficznych z gry oraz mini-instrukcja. źródło:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48993